Language
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Még nem regisztrált?
Regisztráció

Elfelejtette a jelszavát?
Új jelszó kérése
Navigáció
Csatlakozzon hozzánk
Virtuális gyertyák
Az emlékhelyeken
190
gyertya ég
Online Emlékezők
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez bekell jelentkezned.

2019.22.09 18:25:15
Kérdésem lenne,van-e ezen az oldalon admin???
2019.04.08 17:18:57
Kedves Admin! A mai napig nem kaptam vissza SHILA kiskutyám régi oldalát. Kérem szíves segítségét! Köszönettel
2019.15.05 16:51:34
Kedves Admin! A problémám,hogy több hónapja nem tudok belépni kiskutyám sírjához, csináltam egy másik emlékoldalt,de szeretném visszakapni a régi oldalát. SHILA a neve. Köszönöm szépen
2019.05.02 10:00:33
Egy hete nem tudok belépni a szüleim emlékhelyére, kérem az admin segítségét. Köszönöm!
2018.08.11 06:50:17
Kérek segítséget æ virtuális gyertya gyújtáshoz
2018.04.05 20:47:26
1 hete nem tudok belépni Shila babám emlékhelyére,kérem
az admin segítségét. Köszönöm!
2018.16.04 18:23:08
Nem tudok virtuális gyertyát gyújtani. Nem jelenik meg a felirat a gyertyagyújtáshoz.
2017.11.07 21:38:27
Kedves Margaret! Az emlékhelyet úgy tudod törölni, persze csak akkor, ha Te hoztad létre, hogy rámész az emlékhelyre és bal oldalon vannak ikonok az utolsó egy piros X arra rákattintasz és ott lehet törölni az emlékhelyet.
2017.06.06 15:30:01
Kedves Emlékez?k! Tud valamelyik?tök segíteni nekem abban, hogyan tudom törölni az emlékhelyet? Az Adminnak 2016. 08. 08.-án már írtam levelet, de azóta sem kaptam rá választ! :( Jó lenne, ha mi magunk tudnánk törölni, úgy, ahogyan régen lehetett. Köszönöm el?re is a válaszokat. Üdv.: Margaret
2017.16.01 06:00:40
Végre ismét m?ködik. Megtaláltam az elhunyt ismer?seimet is.
Hirdetés
Runescape Many retailers wow classic gold
rsgoldfastwq
Runescape Many retailers wow classic gold will give you a cash or store credit payout for your games. You can take whatever you've earned from your older RS 2007 and put it towards getting one that's newer.Understand that gaming can take a physical toll on your body. You might want to try sitting on a stability ball that helps keep your spine in

alignment while you play. If more active games are your thing, remember to stretch and take breaks. This will help keep you from getting game-related injuries.If you have children, be sure to limit the time that your child spends on Runescape. Make sure your kids do not play for longer than 2 hours each day, because longer than that is

bad for their eyes and instills poor habits.The introduction stressed that gaming can be an enjoyable pastime. That is why gaming has become a worldwide phenomenon that has experienced explosive growth. Now that you have had a chance to look through these tips, you probably feel that you know a lot more about gaming. Have fun

and good luck!??The Best Advice For Enjoying Your buy wow classic gold Gaming ExperienceRunescape have genres for everyone of every interest and skill level. Playing Runescape is a great stress reducer and will take you away from the craziness that is all around you. This article is stocked with great gaming tips!Check the rating of a RS 2007 before

Buy affordable products here: https://www.mmogo.com/

Ugrás a fórumra: